طبق اعلام آرین موتور پویا، نماینده رسمی متسوبیشی موتورز ژاپن ، این شرکت برای مدتی محدود شرایط فروش ویژه شاسی بلند میتسوبیشی اوتلندر تیپ ۳ را طراحی کرده است.

در شرایط فروش ویژه میتسوبیشی اوتلندر تیپ ۳، این خودرو با قیمت ۲۱۱.۹ میلیون تومان و به صورت تحویل فوری به خریداران عرضه می‌شود. در فروش نقدی، مشتریان از تخفیف خرید نقدی به میزان ۴% ارزش خودرو بهره می‌برند.

همچنین جهت رفاه حال علاقه مندان این برند اصیل و ژاپنی این خودرو با شرایط اقساطی ۱۸ ماهه بدون بهره و البته برای مدت محدودی عرضه می‌شود. علاقه‌مندان این خودروی باکیفیت و خاص ژاپنی می‌توانند با پرداخت مبلغ ۱۲۴.۷ میلیون تومان و استفاده از تسهیلات ۱۸ ماهه بدون بهره، هر یک به مبلغ ۴.۴۰۰.۰۰۰ تومان، نسبت به خریداری آن اقدام کنند.

شرکت آرین موتور در راستای تکریم مشتریان و با توجه به تعطیلات آغاز سال ۱۳۹۶، تاریخ اولین چک خرید اقساطی را به اردیبهشت ماه ۱۳۹۶ منتقل کرده است.

همچنین این خودرو با اقساط ۲۴ ماهه با بهره ۱۴ درصد نیز به مشتریان عرضه می‌شود. طبق اعلام آرین موتور تعداد محدودی اوتلندر تیپ ۳ با شرایط فروش فوق عرضه می‌شود .

علاقه مندان جهت اطلاع از شرایط فروش استثنایی اوتلندر تیپ ۳ و همچنین سایر مدل‌های این برند محبوب ژاپنی می‌توانند به وب‌سایت آرین موتور به آدرس https://arian-motor.com/ مراجعه نمایند .

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط