قطعات اصلى ضامن ایمنى و آرامش شما

کمپانى میتسوبیشى موتورز راه درازى را طى کرده است تا خودروهایى بى نقص و با بهترین کیفیت و اطمینان پذیرى را براى شما به ارمغان آورد. در همین راستا شرکت آرین موتور پویا نماینده رسمى شرکت میتسوبیشى موتورز نیز تمامى تلاش خود را براى آسایش و رفاه شما عزیزان با فراهم نمودن قطعات یدکى اصلى بکار مى گیرد. لذا با استفاده از قطعات غیر اصلى این کیفیت و اطمینان پذیرى را زیر سوال نبرید. همواره از قطعات اصلى میتسوبیشى موتورز استفاده کنید، زیرا با بهترین کیفیت براى نگهدارى خودروى شما در بهترین شرایط کارکرد، طراحى و ساخته شده اند. این قطعات با نشان مقابل مشخص شده و در تمامى عاملیت هاى مجاز شرکت آرین موتور پویا در دسترسند . 

خودرو سازی یکی از بزرگترین صنایع در سطح جهان می باشد. خدمات پس از فروش که به ارائه خدمات ، تهیه قطعات و پشتیبانی بعد از فروش یک خودرو مربوط می شود، از اهمیت زیادی برای مشتریان برخوردار است.

بدون شک آنچه وفاداری مشتری به یک نام تجاری را جاودانه خواهد ساخت، محصولی که به وی عرضه داشته اید نیست ، ما بر این باوریم که در فضای رقابتی کسب و کار در دنیای امروز ، مشتری چشم انتظار و تحلیلگر احترام و اهمیتی است که پس از خرید برای وی قائل می شوید.

ما در واحد قطعات  خود را متعهد می دانیم همواره با پرسنلی مجرب و کارآزموده اهمیت و احترام به مشتری را، در تأمین به موقع قطعات اصلی و با کیفیت، با بهای مناسب و در حد نیاز وی خلاصه نمائیم.

این واحد با واردات و پخش و توزیع قطعات اصلی با بسته بندی هایی که نشان از اصل بودن قطعات دارد با حداکثر کیفیت و با حداقل بهای تمام شده و در سریعترین زمان ممکن به مشتریان خود خدمات میدهد.

مشتریان ما میتوانند مطمئن باشند قطعه ای را که از این شرکت خریداری میکنند همان قطعه ای است که در خط تولید بر روی خودروی ایشان نصب شده است.

تلاش این واحد بر آن است تا با نوع ارائه خدمات در خصوص قطعات همچنان رضایت و رفاه مشتریان را به سطح بالاتری ارتقاء دهد. لذا به مشتریان گرامی توصیه میگردد به منظور جلوگیری از هر گونه آسیب به خودروی خود و بهره مندی از خدمات منطبق با استاندارد شرکت ، تنها به نمایندگی های مجاز شرکت اعتماد نمایند.

برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.