رونمایی میتسوبیشی اوتلندر PHEV در ایران

رونمایی میتسوبیشی اوتلندر PHEV در ایران
 14 فوریه 2018
 دسته بندی:  اخبار  

شرکت میتسوبیشی از گذشته همواره با محیط زیست همراه بوده و تولید محصولات دوست‌دار محیط زیست همیشه در دستور کار‌های این برند اصیل ژاپنی قرار داشته است. میتسوبیشی در عرصه تولید خودروهای برقی فعالیت قابل توجهی داشته است و از اولین محصولات برقی تولید شده توسط میتسوبیشی می‌توان به خودروی i-MIEV اشاره کرد.

میتسوبیشی با ادغام تکنولوژی منحصر به فردی که برای خودروهای الکتریکی در اختیار دارد و تکنولوژی خودروهای شاسی‌بلند خود توانست که اولین شاسی‌بلند برقی جهان را تولید کند و به موفقیت عظیم و ستودنی پرفروش‌ترین شاسی‌بلند الکتریکی دنیا نائل شود.

میتسوبیشی اوتلندر PHEV از دو موتور برقی و یک موتور بنزینی به منظور شارژ این موتورها در مواقع لازم بهره می‌برد. تا سرعت ۱۲۰ کیلومتر در ساعت این خودرو کاملا بی‌صدا کار خواهد کرد.

میتسوبیشی اوتلندر PHEV در سال ۲۰۱۷ در بازار اروپا نزدیک به ۹۰ هزار دستگاه فروش داشته است. از امکانات رفاهی این خودرو می‌توان به ۷ کیسه هوای ایمنی، بلوتوث موبایل، ترمز دستی برقی، کروز کنترل، گرم کن صندلی، درب برقی صندوق عقب، سیستم ورود و خروج و روشن و خاموش کردن بدون سوئیچ، دی لایت و … اشاره نمود.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این خودرو کلیک کنید.