الوعده وفا!

الوعده وفا!
 25 ژانویه 2017
 دسته بندی:  اخبار  

همانطور که مستحضر هستید، به پاس قدردانی از مشتریان ارزشمند و وفادار برای سه نفر از خریداران محصولات میتسوبیشی به قید قرعه سفر به سنگاپور در نظر گرفته بودیم، این جایزه در واقع تور دو نفره یک هفته‌ای به کشور سنگاپور بود و خریدارانی که طی ۲۱ مرداد لغایت ۳۱ شهریور از آرین موتور خودرو خریداری کردند در این جشنواره شرکت داده شدند و مراسم قرعه‌کشی اوایل مهر ماه  با حضور نمایندگان قانونی از میان خریداران خودروهای میتسوبیشی انجام شد، و بعد از مشخص شدن خریداران خوش‌شانس و اهدای جوایز به آن‌ها در تاریخ شش بهمن صورت گرفت.

باعث افتخار ما بود تا صحبت کوچکی با دو تن از خریداران خوش‌شانسمان داشتیم، اولین برنده ما، سرکار خانم نیک‌نام‌اصل بودند که خودروی ASX را ثبت نام و به صورت نقدی خریداری کرده بودند، وقتی از ایشان پرسیدیم چرا این خودرو و میتسوبیشی را انتخاب کردید، جوابشان قابل حدس بود، اکثر قریب به اتفاق خریداران میتسوبیشی، به دلیل سابقه‌ خوب خودروهای ژاپنی مخصوصا میتسوبیشی این برند را انتخاب می‌کنند و ملاک انتخاب توسط خانم نیک‌نام‌اصل، خودروی شهری شاسی بلند راحت و جمع و جور بود، که مفتخریم خودروی ASX این نیازها را کاملا پاسخ‌گوست. این مشتری خوبمون از طریق، معرفی یکی دیگر از خریداران ما که از قضا دوست ایشان هستند با شرکت ما آشنا شدند و خوشحالیم که ایشان و خانواده‌ی محترمشان از محصولات میتسوبیشی راضی هستند و در این خودرو احساس راحتی می‌کنند.

دومین برنده‌ ما، خریدار خوش‌سلیقه‌ خودروی اوتلندر، جناب آقای فلاح تفتی هستند، نکته‌ جالبی که در گپ کوچیکی که با هم زدیم وجود داشت، این بود که، ایشان اطلاعی از قرعه کشی و این جوایز نداشتند و هنگامی باهاشون تماس گرفتیم تا خبر برنده شدن در قرعه‌کشی با به ایشان اطلاع بدیم، گمان کردند که تماسی تبلیغاتی است و کاملا شکه شده بودند،‌ آقای فلاح تفتی توسط تحقیقاتی که انجام دادند با محصولات میتسوبیشی آشنا شدند و خودروی اوتلندر را مناسب دیدند، وقتی دلیل انتخاب میتسوبیشی را پرسیدیم، جواب همیشگی و یکسان تقریبا تمام مشتریانمان را شنیدیم، باعث خوشحالی ما بود که این مشتری خوش‌شانسمان از نحوه برخورد و خوش‌قولی آرین‌موتور راضی بودند.

برنده سوم نیز، یکی از خریداران خوش‌شانس لنسر بودند که امروز در دفتر مرکزی آرین‌موتور حاضر نشدند و جایزه ایشان برایشان ارسال خواهد شد. گزارش کامل اتفاقات امروز رو می‌تونید در شبکه‌های اجتماعی آرین‌موتور نیز ببینید.

طبق برنامه، همانطور که قول دادیم، خوشحالیم که توانستیم در کنار هم این رویداد رو برگزار کنیم و این هدایا را تقدیم مشتریان عزیزمان کنیم، برای کسب اطلاعات بیشتر درباره‌ محصولات میتسوبیشی، به سایت و شبکه‌های اجتماعی آرین موتور، نمایندگی رسمی میتسوبیشی موتورز در ایران، مراجعه کنید.

اهدای جوایز سنگاپور singapore awards giving