یکی از بزرگترین مشکلات زندگی در کلان شهر‌ها اشباع زیاد اشیا، از انسان‌ها تا ساختمان و وسایل نقلیه است، در خصوص خودروها مشکلات زیادی گریبان‌گیر راننده‌هاست، مطمئنا تا به حال برای شما اتفاق افتاده که بسته به کاری که دارید وسیله نقلیه خود را پارک کرده‌اید و بعد از اتمام کار خود متوجه شدید که خواسته یا ناخواسته آسیبی به خودروتان وارد شده، البته شایان ذکر است که اگر بتوانید جای پارک پیدا کنید! همانطور که می‌دانید شهر‌های ژاپن جزو شلوغ‌ترین کلان شهرها هستند و ما با این مشکلات بیگانه نیستیم و برای دفاع از این ادعا به آمار باید رجوع کنیم، شرکت میتسوبیشی مفتخر است که میراژ با فروش ۱۹ هزار و ۱۶۸ دستگاه، دومین خودروی پرفروش شرکت میتسوبیشی در آمریکا است.

برای کمک به مشکلات یاد شده، اقدام به طراحی ماشین‌های کوچک شهری کرده‌ایم و میراژ جزو پرچم‌داران این نوع خودروهای میتسوبیشی است و امسال را با ظاهری جدید و برخی از اصلاحات مکانیکی نسبت به مدل سال قبل برای شهروندان عزیز تولید کردیم. تغییرات ظاهری با جلو پنجره‌ای کوچکتر و مرزبندی کرومی شروع می‌شود، همچنین جلوپنجره‌ای جدید در قسمت پایین جلوبندی باعث شده تا این مدل نیز در مسیر طراحی‌های نوین میتسوبیشی قرار بگیرد. کاپوت، بال عقب، سپر عقب و چرخ‌های ۱۵ اینچی نیز از جمله مواردی هستند که دستخوش تغییرات شده‌اند.

داخل اتومبیل نیز از چشمان تیزبین طراحان ما دور نمانده و با نگاه اول از داخل کابین مطمئنا اولین مواردی که توجه شما را جلب خواهد کرد، طراحی جدید صندلی‌ها، پنل ابزار جدید و طرحی تازه برای دسته دنده و فرمان، خواهد بود.

اما فقط ظاهر میتسوبیشی میراژ دستخوش تغییرات نبوده و مهندسین ما از موتور آن نیز غافل نشدند، موتور ۱.۲ لیتری با سه سیلندر خطی از یک سری “رولر راکر” جدید بهره‌مند شده‌اند.دیسک‌های ترمز جلو و عقب، ابعاد بزرگتری نسبت به مدل قبلی دارند و با تنظیم سیستم تعلیق و سختی دامپرها و مهاربندی جدید در جلوی شاسی، استحکام خودرو افزایش پیدا کرده است.

مفتخر هستیم که میراژ توانسته ۴ ستاره ایمنی از سازمان EuroNcap دریافت کند، در مجموع در میراژ جدید از ۶ کیسه هوای استاندارد بهره برده که شامل ۲ عدد برای عقب، ۲ عدد جلو و ۲ عدد کیسه هوای پرده‌ای است از جمله موارد امنیتی می‌توان به : کمربند‌های ۳ نقطه‌ای پیش کشنده برای تمامی سرنشینان ، سیستم ضد سرقت ایموبلایزر ، سیستم ترمز ضد قفل ABS و سیستم توزیع الکترونیکی نیروی ترمز EBD نام برد.

میتسوبیشی میراژ ۲۰۱۷ در مجموع خودرویی جمع و جور، کم مصرف، کم استهلاک و همانطور که گفته شد ایده‌آل برای شهرهای شلوغ است و اگر جزو افرادی هستید که حوصله رسیدگی زیاد به خودرو را ندارید و از اتومبیلتان در طولانی مدت برای عبور و مرور شهری استفاده می‌کنید، پیشنهاد ما به شما، میراژ۲۰۱۷ است.

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط