آرین موتور

تست درایو میتسوبیشی در پارکینگ شماره ۲ ارم

mitsubishi test drive esfand 96 تست درایو محصولات میتسوبیشی در پارکینگ شماره ۲ ارم اسفند ۹۶

ارتباط مستقیم و نزدیک با خریداران از اصول میتسوبیشی بوده و ما در این برند معتقد هستیم که این روش، بهترین راه برای ارائه اطلاعات کاربردی و معتبر برای مشتریان و علاقه‌مندان خودرو به خصوص میتسوبیشی است.

در این راستا همایش تست درایو محصولات میتسوبیشی در پارکینگ شماره ۲ مجموعه تفریحی ارم برگزار شد که علاقمندان به این برند اصیل ژاپنی توانستند محصول مورد نظر را در محیط مناسبی تست کنند.

در این رویداد، ۴ خودرو به منظور تست، تعبیه دیده شده بود، که خودروهای میتسوبیشی لنسر، میتسوبیشی ای‌اس‌ایکس، میتسوبیشی میراژ و میتسوبیشی اوتلندر برای تست درایو در اختیار علاقمندان قرار گرفت. همچنین نمونه دیگری از همین خودروهای به صورت دمو برای بازدید مشتریان که در صف انتظار بودند در این محیط قرار داده شده بود.

شایان ذکر است که خودروی میتسوبیشی اوتلندر PHEV و تمامی مدل‌های ۲۰۱۸ به صورت دمو برای بازدید در این محل قرار گرفتند.

به منظور پوشش هر چه بهتر این رویداد، به صورت لایو در اینستاگرام برای کسانی که نتوانستند همراه ما در این رویداد شرکت کنند، با آن‌ها همراه باشیم. سوالات بازدید کنندگان به صورت زنده پاسخ داده شد و درخواست‌هایی مثل نمایش موتور، داخل کابین و غیره به صورت زنده پوشش داده شد. برای مشتریان عزیز پخش شد و با استفاده از قابلیت جدید اینستاگرام، ویدیو‌های گرفته شده را به مدت ۲۴ ساعت برای عزیزانی که نتوانستند این ویدیوها را به صورت زنده تماشا کنند، در صفحه میتسوبیشی قابل استفاده بود.

[cq_vc_cqcarousel images=”4592,4593,4594,4595,4596,4597″]
بازگشت به لیست

مطالب مرتبط