آرین موتور

میتسوبیشی در نمایشگاه خودرو تهران

حضور میتسوبیشی در نمایشگاه آفتاب تهران mitsubishi Exhibition

از قرن ۱۹ ام میلادی خودروها جای خود را میان مردم پیدا کردند و صنعت خودروسازی روز به روز پیشرفت کرد، اولین نمایشگاه رسمی خودرو در سال ۱۹۰۱ در شیکاگو برگزار شد و مردم به خودروها نزدیک‌تر شدند، به مرور زمان نمایشگاه‌ها در سرتاسر دنیا برگذار شده و عاشقان خودرو را از اخبار این صنعت مطلع ساختند، در این نمایشگاه‌ها در هر دوره رونمایی‌های هیجان انگیز و متحیر کننده برگزار شد و باعث شد تا مردم برای این نمایشگاه روزشماری کنند.

میتسوبیشی از دیرباز، نمایشگاه‌های خودرو را مورد توجه بسیار زیادی قرار داده و در نمایشگاه‌ها و دوران مختلف با رونمایی‌های جذاب باعث شگفتی حضار شده است. برای مثال می‌توان به رونمایی گالانت در سال ۲۰۰۷ و Eclipse در سال ۲۰۰۹ همچنین رونمایی خودروهای مفهومی اشاره کرد.

آرین موتور مفتخر است که شما را به بازدید از غرفه میتسوبیشی در نمایشگاه بین‌المللی تهران که بعد از غیبت طولانی مدت ۱۱ ساله در کشورمان برگزار می‌شود، دعوت کند. باعث خوشحالی ماست تا به سوالات شما عزیزان پاسخ دهیم و از نزدیک با شما دیدار داشته باشیم. آخرین مدل از تمامی محصولات موجود میتسوبیشی در ایران که توسط آرین موتور، نمایندگی رسمی میتسوبیشی، در نمایشگاه به معرض نمایش در خواهند آمد و برای رفاه حال مشتریان امکان تست درایو کلیه محصولات میتسوبیشی موجود است تا اگر قصد خرید خودرو دارید بتوانید آن‌ها را با خیال راحت و فرصت کافی بررسی کنید.

غرفه آرین موتور در سالن یک نمایشگاه واقع شده است . نمایشگاه خودرو از تاریخ سه شنبه ۹۵،۱۱،۲۶ الی شنبه ۹۵،۱۱،۳۰ در محل نمایشگاه های شهر آفتاب برگزار خواهد شد در شرایط فروش استثنایی آرین موتور کلیه خودروهای این شرکت با یک درصد تخفیف ویژه به خریداران عرضه می شوند.خریداران خودروهای میتسوبیشی در نمایشگاه تهران اعم از اینکه بطور نقد اقدام به خرید خودرو کنند و یا از روش اقساطی خرید انجام دهند از این یک درصد تخفیف ویژه بهره مند خواهند شد در صورت خرید نقدی تخفیف ویژه نمایشگاه به تخفیف خرید نقدی افزوده خواهد شد . در صورت خرید اقساطی نیز تخفیف یک درصدی در پیش پرداخت مشتریان لحاظ می شود .
همچنین جهت رفاه حال علاقه مندان به برند اصیل و ژاپنی Mitsubishi شرکت آرین موتور شرایط فروش اقساطی خاصی را برای خودروی شاسی بلند پر طرفدار اوتلندر در نظر گرفته است . در این شرایط فروش اقساطی ویژه ، خودروی اوتلندر تیپ ۳ با اقساط ۱۸ ماهه بدون بهره به مشتریان عرضه می شود . علاقه مندان جهت خرید می بایست مبلغ ۱۲۴،۷۰۰،۰۰۰ تومان بعنوان پیش پرداخت بپردازند و مابقی بهای خودرو را طی ۱۸ قسط بدون بهره هریک به مبلغ ۴،۴۰۰،۰۰۰ تومان پرداخت کنند. لازم به ذکر است کماکان شرایط فروش اقساطی یکساله بدون بهره برای بقیه مدل های میستوبیشی در دسترس می‌باشد . شرایط فروش ویژه نمایشگاه خودرو آرین موتور تنها تا تاریخ ششم اسفند ماه اعتبار خواهد داشت . علاقه مندان جهت استفاده از شرایط فروش ویژه آرین موتور می توانند تا تاریخ ۹۵،۱٢،۶ به نمایشگاههای مرکزی این شرکت در تهران مراجعه نمایند.
علاقه مندان جهت پیگیری اخبار Mitsubishi در نمایشگاه تهران و همچنین آدرس نمایشگاه های مرکزی می توانند به وب سایت آرین موتور به آدرس https://arian-motor.com/ ویا صفحه اینستاگرام Arianmotor مراجعه نمایند.

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط