شرکت آرین موتور پویا به منظور افزایش رضایت مندی مشتریان و سلامت خودروها، در نظر دارد طرح بهینه سازی سرویس های ادواری خودروهای میتسوبیشی را که حاصل تجربیات فنی ، نظرات مشتریان گرامی و نیز عاملیت های مجاز می باشد را از تاریخ 98/07/06 در عاملیتهای مجاز سراسر کشور اجرا نماید. در این طرح سرویس های ادواری تمامی خودروهای میتسوبیشی به 5000 کیلومتر یا 4 ماه تغییر می یابد. مشتریان گرامی جهت کسب اطلاعات بیشتر میتوانند به نزدیکترین عاملیت خدمات پس از فروش شهر خود مراجعه فرمایند.
برخی از مزایای اجرای این طرح به شرح زیر می باشد:

 

کاهش خرابی قطعات، افزایش طول عمر، سلامت و ایمنی خودرو با توجه به کاهش فواصل سرویس های ادواری(پیشگیری بیشتر، درمان به موقع)

کوتاهی فواصل بررسی قطعات و انجام سرویس دوره ای خودرو باعث تشخیص به موقع خرابی های احتمالی شده که از پیشروی و سرایت ایراد به باقی قطعات جلوگیری نموده و موجب پیشگیری از وقوع خرابی میگردد. در ضمن سلامت، افزایش طول عمر و ایمنی خودرو را تضمین مینماید.

 

بهینه سازی، افزایش بازدهی و بهره وری سرویس های دوره ای، کاهش زمان توقف خودرو در عاملیت

شرکت آرین موتور پس ازجمع آوری و تحلیل اطلاعات مربوط به خرابی خودروها تصمیم به تغییر چک لیست سرویس های دوره ای بر اساس احتمال بروز خرابی و مطابق با شرایط کشور ایران نموده است. بدین منظور در چک لیست جدید سرویس های دوره ای، آیتم های اضافی حذف و موارد ضروری اضافه شد و زمان مورد نیاز جهت انجام سرویس ها نیز تصحیح گردید. درنتیجه باعث افزایش بهره وری سرویس های ادواری، کاهش زمان توقف خودرو در عاملیت و نیز افزایش سلامت خودرو خواهد گردید.

 

کاهش هزینه اجرت و قطعات مصرفی در هر سرویس

به منظور افزایش رضایت مشتریان محترم ازمجموعه آرین موتور، اجرت و قطعات مصرفی در هر سرویس دوره ای کاهش یافته است.

 

“جهت اطلاع از تغییرات قیمت در سرویس های ادواری هر خودرو بر روی آن کلیک نمایید.”