آرین موتور

میتسوبیشی و خودروهای سرویس عمومی

mitsubishi public service میتسوبیشی اوتلندر آمبولانس

میتسوبیشی یک کمپانی فعال در حوزه‌های مختلف صنایع بین‌المللی است که در سال 1870 تاسیس شد. میتسوبیشی یک شرکت خوشه‌ای است که در زیرمجموعه خود شرکت‌های معتبر دیگری را نیز جای داده است؛ هر کدام از این شرکت‌ها هدف خاصی را در حوزه‌های صنعتی دنبال می‌کنند و هر یک برای رفع نیاز دسته‌ای از افراد جامعه محصولات خود را به تولید می‌رسانند. قطعا معروف‌ترین شرکت زیرمجموعه میتسوبیشی، کمپانی خودروسازی میتسوبیشی موتورز است. میتسوبیشی موتورز در سال 1970 شکل گرفت و توانست از همان سال‌های اول با ساخت خودرو‌هایی با کیفیت و جذاب، محبوبیت زیادی در میان بازار‌های بین‌المللی کسب کند.کیفیت ساخت مطلوب خودرو‌های میتسوبیشی، یکی از ویژگی‌های منحصر به فرد اتومبیل‌های این کمپانی به حساب می‌آید به همین دلیل همیشه خودرو‌های میتسوبیشی به عنوان خودرو‌های مناسب سرویس‌های عمومی از آن‌ها یاد می‌شود.

 

میتسوبیشی در خودرو‌های سرویس عمومی اروپا

در دو دهه اخیر یکی از مشتریان اصلی اتومبیل‌های میتسوبیشی اروپایی‌ها بوده‌اند و همین موضوع باعث شده است کشور‌های مختلفی در این قاره، اقدام به استفاده از خودور‌های میتسوبیشی به عنوان اتومبیل‌های سرویس عمومی کنند. کیفیت ساخت و ایمنی بالا بالا و همچنین کم مصرف بودن خودرو‌های میتسوبیشی، از عوامل محبوبیت اتومبیل‌های این کمپانی در اروپا به شمار می‌روند.

در دو سال اخیر کشور‌هایی مانند بریتانیا از خودرو میتسوبیشی لنسر اولوشن X به عنوان خودرو پلیس استفاده کرده‌اند. میتسوبیشی لنسر قطعا یکی از بهترین خودرو‌های کمپانی میتسوبیشی به شمار می‌رود که ضمن حفظ ویژگی کیفیت ساخت بالا، از شتاب و سرعت حیرت‌آوری نیز بهره‌ می‌برد به همین دلیل در چند سال اخیر خودرو‌های میتسوبیشی لنسر یکی از گزینه‌های مناسب برای خودرو‌های پلیس اروپا به شمار می‌رفتند.

در بخش تاکسی‌ها و ترنسفر‌های فرودگاهی در کشور‌های اروپایی، میتسوبیشی اوتلندر توانسته است جای بسیاری از خودرو‌های آلمانی و انگلیسی را بگیرد. در سال 2016 برای اولین بار شاهد جایگزینی یک خودرو غیر آلمانی به عنوان تاکسی در کشور آلمان بودیم، میتسوبیشی اوتلندر PHEV توانست این سنت آلمانی را آشفته کند و به عنوان تاکسی‌های VIP و ترنسفر فرودگاهی در این کشور حظور پیدا کند. از نظر کارشناسان حوزه خودرو، دلیل استفاده از میتسوبیشی اوتلندر در خودرو‌های سرویس عمومی مصرف کم و ایمنی بالای این اتومبیل است.

 

میتسوبیشی فیزو

میتسوبیشی فیزو یکی از شرکت‌های زیرمجموعه میتسوبیشی است که وظیفه ساخت خودرو‌های سنگین و نیمه سنگین این کمپانی را دنبال می‌کند. میتسوبیشی فیزو توانسته است کیفیت بالای ساخت و همچنین کم مصرف بودن اتومبیل‌های سواری میتسوبیشی را در خودرو‌های سنگین و نیمه سنگین به کار ببرد. مدت‌ها است خودرو‌های میتسوبیشی فیزو به عنوان خودرو‌های بخش ایمنی و تجاری کشور‌های مختلف استفاده می‌شود. در بسیاری از کشور‌ها در سراسر جهان خودرو‌های میتسوبیشی فیزو را به عنوان اتومبیل‌های آتش‌نشانی استفاده می‌کنند زیرا کامیون‌های نیمه سنگین این کمپانی قادرند با حفظ شتاب مناسب خود، وزن بالای تجهیزات آتش‌نشانی را نیز تحمل کنند؛ همچنین خودرو‌های میتسوبیشی فیزو به دلیل کیفیت بالای متریال ساخت در آن‌ها در کشور‌های آسیایی به عنوان اتومبیل‌های حفاظتی و ضد شورش استفاده می‌شود.

 

تاریخچه خودروهای سرویس عمومی میتسوبیشی

در طول چند دهه اخیر، در کشور‌های مختلف دنیا از خودرو‌های میتسوبیشی همیشه به عنوان اتومبیل‌های مناسب سرویس‌های عمومی یاد شده است و امروزه می‌توانیم تاثیر اتومبیل‌های این کمپانی را در بخش‌های مختلف از جمله، تاکسی‌ها، آمبولانس‌ها و خودرو‌های دیگر سرویس عمومی مشاهده کنیم؛ قطعا این موضوع به دلیل ایمنی بالا و همچنین کم مصرف بودن خودرو‌های میتسوبیشی است.

آرین‌موتور، نماینده رسمی میتسوبیشی موتورز ژاپن در ایران، مفتخر است که محصولات این برند اصیل را برای هم میهنان عزیز فراهم کرده است.

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط