آرین موتور

میتسوبیشی موتورز و شعار جدید این شرکت

mitsubishi new slogan شعار جدید میتسوبیشی موتورز

معروف‌ترین شرکت زیرمجموعه میتسوبیشی، کمپانی خودروسازی میتسوبیشی موتورز است. میتسوبیشی موتورز در سال 1917 شکل گرفت و توانست از همان سال‌های اول با ساخت خودرو‌هایی با کیفیت و جذاب، محبوبیت زیادی در میان بازار‌های بین‌المللی کسب کند. مدیران میتسوبیشی‌ موتورز چند روز پیش در نمایشگاه سالانه وسایل نقلیه توکیو، ضمن معرفی محصولات جدید خود، جشن کوچکی به مناسبت صد سالگی این کمپانی ژاپنی برگزار کردند؛ طی این مراسم مدیران میتسوبیشی موتورز بیانیه‌ای برای تعیین اهداف و استراتژی چند سال آینده این کمپانی منتشر کردند که بر اساس این بیانیه شعار جدید این شرکت ژاپنی شکل گرفت. شعار جدید میتسوبیشی Drive your Ambition است و به معنی (با خودروی) آرزو‌هایت را رانندگی کن می‎‌باشد. شعار (( آرزو‌هایت را رانندگی کن )) قرار است سر لوحه اهداف صد سال آینده کمپانی میتسو‌بیشی موتورز باشد و بر اساس این شعار، انتظار می‌رود محصولات آینده این شرکت بیش از پیش جسورانه و متفاوت باشند.

استراتژی جدید میتسوبیشی موتورز

در صد سال گذشته مهندسان و طراحان میتسوبیشی موتورز پیرو هیچ الگوریتم خاصی نبودند و همیشه با ارائه طرح‌ها و فناوری‌های جدید، اتومبیل‌های این کمپانی را بیش از پیش منحصر به فرد و حیرت‌آور به نمایش می‌گذاشتند؛ از این سو می‌توان گفت همیشه خودرو‌های میتسوبیشی موتورز سنت شکن بودند و نیاز‌های جدیدی را در بازار‌های جهانی بوجود می‌آوردند. بر اساس گفته مدیران میتسوبیشی‌ موتورز استراتژی این کمپانی برای صد سال آینده ارائه محصولات جدیدی است که بتواند حس و نیاز جدیدی در مردم سراسر دنیا بوجود بیاورد و تجربه‌ای تازه و غیر قابل تصور از رانندگی به افراد القا کند؛ از همین سو میتسوبیشی موتورز قصد دارد با بهره‌گیری از افراد جدید در سراسر دنیا، به بوجود آمدن تجربه‌های جدید از رانندگی کمک کند. در گذشته اغلب کارکنان و مهندسان میتسوبیشی موتورز از نخبگان و افراد برتر کشور ژاپن بودند، اما بر اساس این استراتژی تازه، قرار است میتسو‌بیشی موتورز با تشکیل شعبات جدید در کشور‌های مختلف دنیا، اقدام به استخدام مهندسان، طراحان و کارشناسان جدید کند.

تلنگر میتسوبیشی موتورز به صنایع خودروسازی در سراسر جهان

همان طور که گفتیم شعار جدید میتسوبیشی موتورز Drive your Ambition است که به معنی (با خودروی) آرزو‌هایت را رانندگی کن می‌باشد، اما جالب اینجاست که انتشار این شعار با معرفی خودرو‌های جدید میتسوبیشی همراه بود، خودرو‌هایی که از موتور‌های الکتریکی برای ایجاد نیروی حرکتی خود استفاده می‌کنند و این موضوع باعث شده است که بسیاری از کارشناسان این حوزه، بر این باور باشند که مدیران میتسوبیشی موتورز با این شعار در واقع تلنگری هم به مابقی خودروسازان زدند و نشان دادند که با استفاده از منابع سوختی جدید، هم می‌توان خودرویی پاک و سازگار با محیط زیست ساخت و هم می‌توان اتومبیل‌هایی قدرتمند و مدرن طراحی کرد که قابلیت شکستن مرز‌های این صنعت را دارند. به نظر می‌رسد میتسوبیشی موتورز راه خودش را پیدا کرده است و بر اساس استراتژی‌های جدید این شرکت انتظار می‌رود در آینده شاهد خودرو‌هایی قدرتمند و منحصر به فرد از میتسوبیشی باشیم که ضمن اینکه آلایندگی پایینی خواهند داشت به شکلی طراحی می‌شوند که بتوانند نیاز‌های افراد را برطرف کنند و انتظارات جدیدی را از صنعت خودروسازی مدرن بوجود بیاورند.

آرین‌موتور، نماینده رسمی میتسوبیشی موتورز ژاپن در ایران، مفتخر است که محصولات مدرن این برند ژاپنی اصیل را برای هم‌میهنان عزیز فراهم کرده است.

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط