آرین موتور

گردهمایی میتسوبیشی سواران اصفهان

Isafahan Mitsubishi Owners Day میتسوبیشی اوتلندر تست درایو میتسوبیشی سواران اصفهان

تمامی برندهای معروف در دنیا در تمامی صنایع طرفداران وفادار خود را دارند، از اتومبیل تا تلفن همراه. این طرفداران به برند مورد علاقه خود بسیار وفادار هستند و هر چه این برند اصیل‌تر باشد، تعداد و سابقه وفاداری و قدمت هواداران آن برند نیز به طبع بیشتر است. میتسوبیشی سواران از قدیمی‌ترین گروه طرفداران خودرو هستند.

میتسوبیشی که امسال ۱۰۰ سالگی خود را جشن گرفت نیز از این قاعده مستثنی نیست، هر ساله همایشی تحت عنوان Mitsubishi Owners Day در جای جای دنیا برگزار می‌شود و آرین‌موتور، نماینده رسمی میتسوبیشی موتورز ژاپن در ایران، مفتخر است که این رویداد را برای علاقمندان به این برند اصیل در شهر اصفهان فراهم کرده است.

این همایش با کمک عاملیت آرین‌موتور در شهر اصفهان، الماس جاوید پارس، برگزار شد و میتسوبیشی سواران اصفهان و شهر‌های نزدیک در این رویداد شرکت کردند همچنین برای عزیزانی که علاقمند به بررسی محصولات میتسوبیشی بودند امکان تست درایو خودروها در این همایش امکان پذیر بود.

میتسوبیشی‌ سواران و میتسوبیشی دوستان عزیزی که علاقه‌مند هستند در این گونه مراسم شرکت کنند می‌توانند با دنبال کردن حساب‌های رسمی آرین‌موتور در شبکه‌های اجتماعی از این قبیل همایش‌های باخبر گردند.

اینستاگرام آرین‌موتور

کانال تلگرام آرین‌موتور

[cq_vc_cqcarousel images=”3024,3025,3027,3026″]
بازگشت به لیست

مطالب مرتبط