آرین موتور

خودروی ek Space بالاترین مقام ASV+++ را در مؤسسه JNCAP در سال 2018 به خود اختصاص داد

ek-space

توکیو، 29 نوامبر، 2018 – میتسوبیشی موتورز (MMC) اعلام نمود خودروی واگن ek Space موفق به کسب مقام حداکثری *ASV+++ از منظر عملکرد ایمنی در مؤسسه JNCAP *در سال 2018 شد.

eK Space بصورت استاندارد مجهز به سیستم ترمزگیری کاهش خسارات ناشی از برخوردهای از جلو (FCM) بوده که عابران پیاده و همچنین خودروهای مقابل خودرو را ردیابی می نماید. رده تریم Custom این خودرو بصورت استاندارد مجهز به سیستم های هشدار خروج از خط میتسوبیشی (LDW) و نور بالای خودکار می باشد. رده تریم های بسته ایمنی (Safety Package) بصورت استاندارد مجهز به مانیتور چندگانه اطراف میتسوبیشی می باشد که نمای چشم پرنده ای از خودرو را فراهم نموده و به راننده اجازه می دهد از چیزی که در پشت خودرو اتفاق میفتد مطلع گردد. همه این سیستم های یاری رسان به راننده ، تضمین کننده عملکرد ایمن تر خودرو هستند.

مطابق با سال های گذشته، JNCAP در چهار ناحیه: ترمزگیری کاهش خسارات آسیب به خودرو، سیستم ترمزگیری کاهش صدمات به عابران پیاده، یاری رسان نگه داشتن خودرو در خط ، و مانیتور دید عقب*3، تستهای لازم را انجام می دهد. امسال، سه بخش جدیدی که به این تست اضافه گردیده است عبارتند از: چراغ های جلوی چندکاره ،سیستم کاهش خسارات شتاب گیری ناگهانی ناخواسته و ترمزگیری کاهش خسارات صدمات به عابرین پیاده (در شب با روشنایی موجود در خیابان ها).

خودروی eK Space مجهز به جدیدترین فن آوری های ایمنی میتسوبیشی موتورز موفق به کسب تمامی نمره ها در بخش ترمزگیری کاهش خسارات آسیب به خودرو و مانیتور دید عقب شد، و در سایر بخش ها موفق به کسب مقام بالائی شد.

همچنین مینی ون جمع و جور Delica D:2 موفق به کسب مقام حداکثر ASV+++ از منظر عملکرد ایمنی فعال شد.

میتسوبیشی موتورز به توسعه فن آوری های ایمنی ادامه داده و نصب آنها را در مدل های بیشتری بسط خواهد داد، که این امر منجر به لذت بردن از تجربه رانندگی با اطمینان خاطر توسط راننده شده و این کار به جلوگیری از خسارات یا صدمات حین وقوع تصادف کمک می نماید.

نتایج تست های ایمنی فعال JNCAP سال 2018 جهت خودروی eK Space

بخش مورد تست (تحت ترمینولوژی JNCAP) eK حداکثر
ترمزگیری کاهش خسارات آسیب دیدگی های تصادفات از جلو

(کاهش خسارات تصادفات از جلو5*)

خودرو 32.0*4 32.0
 عابر پیاده (در روشنایی روز) 24.9 25.0
عابر پیاده (شب هنگام با روشنایی موجود در خیابان) 19.3 40.0
یاری رسان نگه داشتن خودرو در خط (هشدار ترک خطوط5*) 8.0 16.0
مانیتور دید عقب (مانیتور دور و بر چند گانه5*) 6.0*4 6.0
چراغ های جلوی چند-عملکرده با کارکرد-سطح بالا (نور بالای خودکار5*) 1.4 5.0
کاهش خسارات شتابگیری ناخواسته ناگهانی (کاهش خسارات شتابگیری ناخواسته5*) 1.6 2.0
مجموع 93.2 126.0

*1 خودروی با ایمنی پیشرفته (آن طور که توسط وزارت سرزمین، زیرساخت، حمل و نقل و گردشگری تعریف شده است).

*2 برنامه ارزیابی خودروی جدید ژاپن؛ اجرا شده توسط وزارت سرزمین، زیرساخت، حمل و نقل و گردشگری و آژانس ملی ایمنی وسایل نقلیه و کمک به قربانیان (NASVA).

*3 موقعی که به سیستم ناوبری حافظه دار 2-DIN با صفحه نمایش 7 اینچی مجهز باشد.

*4 نمرات کامل

*5 طراحی سیستم توسط MMC

 

بازگشت به لیست