blog

شیفت نوروزی عاملیت های در نوروز 1402

ضمن آرزوي سالی پر از سلامتی براي كليه هموطنان عزيز و مالکان خودروهای میتسوبیشی، شرکت آرین موتور پویا به اطلاع می رساند، جدول زمان بندی فعالیت عاملیت ها در نوروز 1402 به شرح زیر می باشد. جهت اطلاعات بیشتر با شماره تلفن های 02148491000 در ارتباط باشید.

طرح ویژه امداد نوروزی 1401

شرکت آرین موتور، نماینده رسمی میتسوبیشی موتورز ژاپن در تعطیلات نوروزی نیز خدمت رسان شما هموطنان عزیز است. تعطیلات نوروزی زمان خوبی برای در کنار خانواده بودن و انجام امور معوقه است. امید است که با گذر از این بحران دوباره همه در کنار یکدیگر شاد و خرسند باشیم. آرین موتور نماینده رسمی میتسوبیشی موتورز ….

خاتمه همکاری با عاملیت فروش 1705

مشتریان محترم به استحضار می رساند شرکت آرین موتور، خاتمه همکاری با عاملیت فروش 1705– جناب آقای محسنیان در استان تهران  شهر تهران را در مورخ 1400/12/01 اعلام می‌نماید. جهت هرگونه سوال با شماره 02148491000 تماس حاصل فرمایید.

خاتمه همکاری با عاملیت فروش ۱۷۸۱

مشتریان محترم به استحضار می رساند شرکت آرین موتور، خاتمه همکاری با عاملیت فروش ۱۷۸۱ – جناب آقای مجیدی در استان تهران شهر تهران را در مورخ ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ اعلام می‌نماید. جهت هرگونه سوال با شماره ۴۸۴۹۱۰۰۰ -۰۲۱ تماس حاصل فرمایید.

خاتمه همکاری با عاملیت فروش و خدمات پس از فروش ۱۲۰۱

مشتریان محترم به استحضار می رساند شرکت آرین موتور، خاتمه همکاری با عاملیت فروش و خدمات پس از فروش ۱۲۰۱ – جناب آقای رنجبر در استان اردبیل شهر اردبیل را در مورخ ۱۳۹۹/۰۶/۰۳ اعلام می‌نماید. جهت هرگونه سوال با شماره ۴۸۴۹۱۰۰۰ -۰۲۱ تماس حاصل فرمایید.

قطع همکاری عاملیت فروش ۱۷۱۶

مشتریان محترم به استحضار می رساند شرکت آرین موتور، خاتمه همکاری با عاملیت فروش ۱۷۱۶ – جناب آقایان باقری و کریمی در استان تهران به نشانی سعادت آباد- بلوار دریا  و همچنین سعادت آباد-سرو غربی-بعد از چهار راه قیصر امین پور را در مورخ ۱۳۹۹/۰۵/۰۵ اعلام می‌نماید. جهت هرگونه سوال با شماره ۴۸۴۹۱۰۰۰ -۰۲۱ تماس حاصل فرمایید. ….

گرم کن صندلی

در یک دهه اخیر با گسترش تکنولوژی خودرو ‌سازی، صندلی خودرو‌ها نیز دست‌خوش تغییراتی از جمله تعبیه گرم‌کن و سرد‌کن شده اند که طراحان جهت ایجاد سرما یا گرما در صندلی ها از انتقال دهنده ها بهره میبرند که دما را بطور یکنواخت در سطح صندلی جریان دهد البته برای ایجاد یکنواختی در رویه صندلی ….

رونمایی خودروی کانسپت SUV الکتریکی در چهل و ششمین نمایشگاه اتومبیل توکیو 2019

میتسوبیشی موتورز کورپوریشن (MMC) اولین رونمایی جهانی از خودروی کانسپت کوچک SUV الکتریکی هایبرید (پلاگین) را در چهل و ششمین نمایشگاه اتومبیل توکیو 2019 انجام خواهد داد. این نمایشگاه از 24 اکتبر لغایت 4 نوامبر 2019 برای حضور عموم باز خواهد بود. برند میتسوبیشی با پیام همیشگی  “Drive your Ambition” ، در خودروی الکتریکی کوچک ….

تغییر آدرس عاملیت 3005 شهر کرمان

بدین وسیله به اطلاع میرساند از تاریخ اول مهرماه ۹۸ عاملیت ۳۰۰۵ استیلا خودرو شهر کرمان به آدرس ذیل منتقل میگردد،لذا خواهشمند است جهت دریافت خدمات به آدرس جدید مراجعه نمایید: آدرس: کرمان- بلوار جاده تهران(صدوقی)_دوربرگردان سه راهی قائم اباد_سمت راست بعد از کوچه شماره ۱۲ خدمات پس از فروش میتسوبیشی تلفن:  ۳۲۶۱۲۷۵۸-۰۳۴ instagram takipçi satın al

تعطیلات تابستانی نمایندگی محسنیان

مشتریان گرامی: نمایندگی محسنیان واقع در خیابان دولت یک هفته از تاریخ ۱۳۹۸/۶/۱۶ لغایت ۱۳۹۸/۶/۲۲ در تعطیلات تابستانی می باشد. خواهشمند است جهت پیگیری امور خود در این مدت به دیگر نمایندگی های تهران مراجعه فرمایید.