سوالات متداول

در اینجا می‌توانید سوالات متداول را به همراه جواب‌هایشان ببنید، در قسمت خرید و شماره‌گذاری سوالات مربوط به خرید خودرو از آرین‌موتور، در بخش محصولات میتسوبیشی، سوالات مربوط به خودروها و در قسمت نگهداری، سوالاتی درباره‌ی نگهداری خودرو می‌توانید مشاهده کنید.

تمامی خودروها دارای ۵ سال یا ۱۵۰ هزار کیلومتر گارانتی می‌باشند.

بله، اصل و کپی کارت ملی(پشت و رو)، شناسنامه(تمامی صفحات) و فیش واریزی پیش‌پرداخت نیاز است.

خیر، حق‌الزحمه عاملیت‌های مجاز توسط شرکت تامین و پرداخت خواهد شد،بنابراین پرداخت هرگونه وجهی تحت هرعنوان توسط متقاضی به عاملیت برخلاف مقررات شرکت بوده و غیرمجاز می‌باشد.

بله، بیمه شخص ثالث سال اول، برعهده شرکت است.

بله، هزینه شماره‌گذاری(فیش ده درصد) از مبلغ قابل پرداخت کسر گردیده است و خریدار شخصا متعهد به پرداخت این مبلغ در محل شماره‌گذاری است.(مشتریان غیر از استان‌های تهران و البرز،مبلغ مربوط به عوارض و مالیات شماره‌گذاری از مبلغ قابل پرداخت کسر شده و می‌بایست توسط مشتری در مرکز شماره‌گذاری هر استان پرداخت گردد.)خودروی اوتلندر تیپ پنج،دارای گرمکن فرمان، سنسورهای پارک عقب و جلو،دستگیره‌های خارجی کرومی، آنتن کوسه‌ای، سنسور باران، نشانگر آب مخزن برف پاک‌کن، دو سوکت برق ۱۲ ولتی، ترمز دستی برقی و دوربین ۳۶۰ درجه است.

از میان محصولات میتسوبیشی، اوتلندر تیپ سه و پنج، میراژ و ای‌اس‌ایکس سیستم ورود و خروج بدون کلید دارند.

بله، تمامی خودروهای میتسوبیشی آپشن کروز کنترل را دارند.

بله، اوتلندر تیپ سه و پنج و ای‌اس‌ایکس قابل تبدیل به حالت دو دیفرانسیل هستند.

اوتلندر تیپ سه و پنج، لنسر و ای‌اس‌ایکس امتیاز کامل(۵ ستاره) و میراژ ۴ ستاره ایمنی دریافت کرده‌اند.کاهش ضخامت لنت ترمز، صدای نامتعارف هنگام گرفتن ترمز، انحراف و کشش خودرو به یک سمت، لرزش خودرو هنگام ترمز و ناپایداری خودرو در هنگام ترمز نشانه‌های نقص در سیستم ترمز است.

سوپرشارژر به صورت مکانیکی توسط تسمه یا زنجیر مستقیم از میل لنگ نیرو می‌گیرند ولی توربوشارژر با استفاده از دود خروجی از موتور کار می‌کند.

در فصول سرد سال ماهی یکبار کولر خودرو را به مدت چند دقیقه روشن کنید.

یکی از عادت‌های غلط، گرم کردن خودرو در حالت ایستاده به مدت طولانی می‌باشد، این کار باعث گرم شدن بیش از حد منبع اگزوز خواهد شد و گرمای منتقل شده به موتور، به آن آسیب خواهد زد. بهتر است ماشین نهایتا یک دقیقه ثابت باشد و چند کیلومتر اولیه با سرعت پایین طی شود.

یکی از عمده‌ترین دلایل سوختن پمپ بنزین، صبر کردن رانندگان برای بنزین زدن زمانی است که چراغ بنزین آن‌ها روشن می‌شود، دلیل این امر این است که رسوبات و ناخالصی‌های ته باک وارد مسیر سوخت می‌شود و باعث اختلال در کار پمپ بنزین می‌شود.